До невичерпаного педагогічного джерела…

/Files/images/tradits/tvorch_pedradi/2012-04-11_121340.jpg

Педагогічний колектив Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 на весняних канікулах 2012 року відвідав Павлиський меморіально – педагогічний музей імені Василя Олександровича Сухомлинського. Учителі мали змогу доторкнутися до невичерпної криниці педагогічної думки видатного педагога і науковця./Files/images/tradits/tvorch_pedradi/2012-04-11_121229.jpg

Двохгодинна екскурсія по музею, переглянутий документальний фільм про життя та діяльність Василя Олександровича не залишили байдужими жодного з присутніх. Вчителі почерпнули з животворної скарбниці нові ідеї і творчі задуми, які будуть розвивати і щоденно втілювати їх в практику своєї роботи, вдосконалюючи свою майстерність.


Сучасне суспільство дуже стрімко розвивається і педагогам потрібно систематично відшліфовувати свій професіоналізм. Адже вчитель має глибоко вірити в можливості своїх учнів, уміти знайти те краще, що притаманне кожному, виховуючи творчу особистість, яка зуміє використати отримані знання в школі для реалізації власної життєвої стратегії.

Вихователь має ставити перед школярами посильні й розумно сформульовані вимоги, - як це робив Василь Сухомлинський,- виявляючи їх у партнерстві, діалозі, співпраці толерантності та справедливості, повазі до учнів, демонструючи зразки культури, гідні наслідування.

Педагоги відвідали могилу Василя Олександровича, вклонилися світлій пам’яті вчителя – гуманіста, поклали квіти.


/Files/images/tradits/tvorch_pedradi/2012-04-11_121317.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 264

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.