6 грудня 20012 року відбувся районний семінар заступників з навчально-виховної роботи


Цього разу заступник директора з навчально-виховної роботи Таїсія Йосипівна Олійник приймала в стінах школи своїх колег з району.


У програмі семінару педагогам були презентовані результати багаторічної роботи, зокрема ті, що висвітлюють проблему, над якою школа працює останні 4 роки. Це - нестандартні форми проведення педагогічних нарад та моніторинг успішності учнів за різними критеріями з певних предметів.

Крім того, шкільний психолог Лариса Григорівна Чернова ознайомила присутніх з результатами моніторингової роботи щодо психологічного клімату як в учнівському, так і в педагогічному колективах.
Але семінар - це, перш за все, обмін досвідом, і не тільки на рівні теорії. Саме тому "ізюминкою" став майстер-клас - педагогічна рада "Структурування знань..."Крім того, учасники мали змогу поспілкуватися в неформальній обстановці з вчителями та працівниками школи, ознайомитися з інформацією на стендах та відвідати гостинний кабінет методичної роботи.

Судячи з усього, кожен із педагогів надовго запам"ятає один із перших зимових днів, що відкрив перед ними ще одну грань гостинності та дорогоцінного досвіду, адже школа завжди рада приймати гостей і намагається це робити на найвищому рівні./Files/images/0612/а.jpeg/Files/images/0612/ц2.jpeg/Files/images/0612/фв.jpeg/Files/images/0612/уекуц.jpeg/Files/images/0612/куц.jpeg/Files/images/0612/кур.jpeg/Files/images/0612/екуе.jpeg/Files/images/0612/вфі.jpeg/Files/images/0612/впаквк.jpeg/Files/images/0612/ауцф.jpeg/Files/images/0612/getImage.jpeg/Files/images/0612/21.jpeg/Files/images/0612/2.jpeg/Files/images/0612/3.jpeg
Кiлькiсть переглядiв: 261

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.